Astroloji Danışmanlığı Hakkında

DANIŞMANLIK HAKKINDA

ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI BİZLERE NELER SUNUYOR?

Ben Kimim? Bu dünyadaki yolculuğumun maksadı nedir? Astroloji danışmanlığında ruhsal, psikolojik ve fiziksel olarak en derinlerimize doğru güzel bir yolculuğa çıkıyor olacağız. Bu yolculukta potansiyellerimizi, şanslarımızı, dikkatli olmamız gereken alanları ve yönlerimizi göreceğiz. Özetle astrolojik danışmanlıkta yaşamımızın astrolojik göstergeler aracılığıyla kağıda dökülmüş olan enerjisine bakıyor olacağız. 

Tüm bunlara ek olarak yaşam yolculuğumuzdaki sağlık, iş, ilişkiler, evlilik ve kariyer ile ilgili göstergeleri de inceliyor olacağız. Kısacası hayatımızın her alanını incelememiz bu danışmanlıkla mümkün olacak. Tabii her bir alan için derin analizler yapmamız fazlaca zaman alacağından özellikle merak ettiğiniz herhangi bir alanı danışmanlık öncesinde belirtmeniz çok daha sağlıklı ve etkili yorum yapabilmemiz açısından da önem taşıyor olacak.

Bunların yanısıra yıllık öngörüler de sunuyor olacağız. Bu öngörülerde kişinin önceden bize bildirdiği ve merak ettiği konularla ilgili bir senelik zaman zarfında yaşayabileceği gelişmeleri öngörüyor olacağız. Öngörüler konusunda da çeşitli astrolojik teknikleri kullanıyor olmamıza rağmen bireye danışmanlık hizmeti verirken bu terimlerden fazlaca bahsetmemeye dikkat edecek, birey için en anlaşılabilir şekilde bir danışmanlık hizmeti sunmaya özen göstereceğiz. 

 

SYNASTRY VE KOMPOZİT HARİTALAR

Burada siz ve bir diğer kişinin uyum haritalarına ve iki kişinin bütünsel enerjisinin nasıl olduğuna bakıyor olacağız. Bu kişi partneriniz, eşiniz, arkadaşınız, çocuğunuz, iş arkadaşınız vb. birisi olabilir. Bu haritalar aracılığıyla ilişkinin potansiyel güçlülük ve zayıflıklarını inceleyeceğiz. Bunların yanısıra iki kişinin birbirine karşı davranış, düşünce ve duygularına da bakacağız. Bunlara ek olarak en önemlisi de bu hizmette ilişkinin en iyi hal ve versiyonuna ulaşabilmesi adına özellikle düşünsel ve iletişim bazında neler yapılabileceği konuları üzerinde de duracağız. 

 

DANIŞMANLIK ŞEKLİ VE SÜRESİ

Yüzyüze ya da online danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Danışmanlık boyunca konuşulanlar sesli olarak kaydedilebilir ya da not tutulabilir. Danışmanlık süresi ortalama 1-1.5 saattir. Danışmanlık öncesinde de danışmanlık süresi kadar bir hazırlık süreci yapılıyor olduğundan bir danışmanlık için ortalama olarak 3-3.5 saatlik bir zaman dilimi ayrılmaktadır. 

 

DANIŞMANLIK ÖNCESİ

Danışmanlık öncesi randevu almadan önce doğum günü, doğum yeri ve doğum saati bilgilerini eksiksiz sunmanız çok önemlidir.

Aynı zamanda doğum saatinizden net olarak emin olabilmemiz adına aşağıdaki sorulardan bir ya da birkaçını yanıtlamanız da önem taşımaktadır.

-Evlilik ya da boşanma tarihleri

-Önemli bir ameliyat ya da kaza tarihi

-Bireyin yaşamında önemli rol oynayan bir kişinin ölüm tarihi

-Birey için önem teşkil eden, hayatında büyük değişim/dönüşüme yol açan önemli bir tarih

*Doğum saatini netleştirebilmek adına rektifikasyon yöntemi kullanılmaktadır. Bu konuyla ilgili danışan ile daha detaylı bir sohbet gerçekleştirilmesine gerek duyulabilir.

Bunların yanısıra danışmanlık öncesinde üzerinde durulmasını istediğiniz noktaları da belirtmeniz rica olunur.

 

DANIŞMANLIK SONRASI

Danışmanlık sonrası süreçte yorum harici ekstra soru ya da danışmanlık hizmetleri için tekrardan randevu almanız gerekir. Danışmanlığı kapsayan ve bahsedilmiş olan konularla ilgili anlaşılmayan/eksik kalan noktalar varsa bize e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ VE ÖDEME ŞEKLİ

Danışmanlık ücretleri ve ödeme şekli hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.