Astrology by Balance

Mars Retroda Enerjimizi Nasıl Yükseltebiliriz?
Astrolojiyle ne derece ilgileniyorsunuz bilmiyorum ama içerisinde bulunduğumuz zaman diliminde enerji ve aksiyon gezegeni Mars’ın retro yani geri harekette oluşu sebebiyle enerjimizde içe dönüş ve motivasyonumuzda da düşüşle karşılaşıyor olmamız muhtemel… Kendimizi isteksiz, sabırsız, aşırı yavaşlamış hissedebilir, çevremizde gelişen olaylarda da aynı durumları gözlemleyebiliriz. devam»

Kısaca Neden Astroloji?
Astroloji halihazırda bildiğimiz burcumuzun bizi tanımlıyor olmasıyla ilgili bir sistem değil. Bunun çok daha ötesi ve çok daha derininde bir bilgi okyanusu… Bu bilgi okyanusu da kendi içinde başka okyanuslara doğru yol alıyor. devam»

YENGEÇ BURCU (21 HAZİRAN-22 TEMMUZ)
Yengeç burcu Ay tarafından yönetilen su grubu mensubu öncü nitelikte bir burç. Son derece duygusal, hassas, naif ve bir nebze de geçmişe odaklı yaşamaya meyilli yönleriyle Yengeç burcu anaç özelliğiyle de ön plana çıkıyor. devam»

Gökyüzü Fısıltılarında Bu Hafta (2-8 Nisan 2018)
Akşama doğru ise Mars ile Satürn kavuşuyor! İki kötücül diye nitelendirilen bu gezegenler Oğlak burcunda kavuşuyorlar… En olumlu tarafıyla bu kavuşum aksiyon almayı düşündüğümüz projelerimiz açısından kararlılık ve stabillik sağlayabilir. Bunun yanısıra Satürn kısıtlamayı ve disipline olmayı da anlattığından aksiyon ve enerji gezegeni Mars ile kavuşumu sebebiyle enerjimiz ve aksiyonlarımız açısından da daha kontrollü ve disiplinli olma halinde olacağımızı da düşünebiliriz. Bu kavuşum enerjisi bizleri içsel strese, biraz negatif ve sıkışmış bir ruh haline de sürükleyebilir. devam»

Gökyüzü Fısıltılarında Bu Hafta (12-18 Mart 2018)
Bu hafta Cumartesi günü Balık burcunda bir yeniay gerçekleşirken Mars da Oğlak burcuna geçiyor! devam»

Gökyüzü Fısıltılarında Bu Hafta (5-11 Mart 2018)
Ay Terazi burcunda seyahat ederken güne başlıyoruz. Gece yarısından sonraki ilk saatlerinde Ay ile Mars arasında uyumlu açı kesinleşiyor. Bu etkinin sabahın çok erken saatlerine kadar etkisini azalarak sürdüreceğini düşünürsek bu zaman zarfında belirli konularda aksiyon alma isteği içerisinde olmamız mümkün. devam»

Gökyüzü Fısıltılarında Bu Hafta (26 Şubat-4 Mart 2018)
Burada yapacağımız yorumlar her gün için gökyüzünün genel durumunu anlatan yorumlardır ve unutulmamalıdır ki kişisel bazda hepimizin üzerindeki etkileri pek tabii farklılıklar gösterebilir. devam»

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-20 OCAK)
Oğlak burcu Satürn’ün yönettiği öncü nitelikte toprak elementi bir burç. Son derece sorumluluk sahibi ve adeta bir öğretmen niteliğinde olan bu burcun insanları en başta akılcıl, mantıklı, tutumlu, sözünün eri, çalışkan, devam»

KOVA BURCU (21 OCAK-18 ŞUBAT)
Kova burcu klasik astrolojide Satürn, modern astrolojide ise Uranüs’ün yönettiği sabit nitelikte hava elementi bir burç. Kova insanları son derece hümanist, bireysel değil toplumsal olana odaklı, özgürlüğüne düşkün, akılcıl, mantıklı, zeki, yenilikçi, modern, sıradışı ve entelektüeldir. devam»

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM)
Bu yazımızda Güneş burcu Akrep olanlardan kısaca ve genel hatlarıyla bahsediyor olacağız. Bakalım Akrep burcu ruhunun enerjisi nasılmış, gelin hep birlikte inceleyelim. devam»