Astrology by Balance

Burçlar ve 2018
2018’de burcunuzu neler bekliyor merak ediyor musunuz? Bu senenin genel olarak enerjisine gelin hep birlikte bakalım ve burçları neler bekliyor kısaca hep birlikte inceleyelim. devam»

KOÇ BURCU (21 MART-19 NİSAN)
Koç burcu, mücadeleyi anlatan gezegen Mars tarafından yönetilen öncü nitelikte ateş elementi bir burç. Zodyağın ilk burcu olması nedeniyle doğumu ve başlangıçları anlatan bu burcun insanları aksiyon alabilen, enerjik, hareketli, riske atılabilen, cesur, cömert, lider ruhlu, sabırsız, aceleci, maceracı, mücadeleci, atılımcı, yaşamı seven, yaşam enerjisiyle dolu devam»

MERKÜR RETRO (3 ARALIK-22 ARALIK 2017)
Bir Merkür gerilemesi dönemine daha girmiş bulunuyoruz. Merkür gezegeni her sene ortalama üç ya da dört kez geriliyor ve her bir gerilemesi de yaklaşık üç hafta boyunca sürüyor. Bakalım bu süreçte bizleri neler bekliyor ve nelere dikkat etmeliyiz birazdan hep birlikte değerlendireceğiz. Yalnız öncelikle Merkür retro yani Merkür gerilemesiyle ilgili soru işaretlerini cevaplamak ve konuyu tümüyle algılayabilmek adına bazı bilgilerden kısaca bahsetmekte fayda var. devam»

BALIK BURCU (19 ŞUBAT-20 MART)
Hayaller aleminden bu dünyaya düşüvermiş gibi, adeta bu dünyanın insanı olmayan bir ruha sahip olan bu burcun insanları hayal gücü yüksek, yaratıcı, sanatsal, spiritüel, insan sevgisiyle dolu, yardımsever, hassas ve aşırı duygusal yapılarıyla biliniyor. devam»

BOĞA BURCU (20 NİSAN-20 MAYIS)
Boğa burcu aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs’ün yönettiği sabit nitelikte toprak elementi bir burç. Bu burç için yaşamda güven ve elindekileri koruyabilmek çok önemlidir. Yöneticisi Venüs ile toprak grubu ve sabit nitelikte oluşunu hep birlikte düşünecek olursak Boğa burçlarının özellikle maddi konularda güvenceye ihtiyaç duyan, ellerindeki her türlü somut şeye sahip çıkan ve onları koruma içgüdüsü bulunan devam»

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL)
Başak burcu iletişim gezegeni Merkür’ün yönettiği değişken nitelikte toprak elementi bir burç. Başak insanları akılcıl ve gerçekçi yapıları, çalışkanlıkları, mütevazilikleri ve sade yönleriyle her daim takdir topluyorlar. devam»

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL-22 EKİM)
Terazi burcu aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs tarafından yönetilen hava grubu mensubu olan öncü bir burç. Venüs’ün etkisiyle özellikle romantik ilişkiler başta olmak üzere Terazi bireylerinin yaşamlarındaki her türlü ilişki de onlar için hayli önem taşıyor. devam»

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK)
Etrafımızda hayattan tat almayı bilen, çevresine gülücükler saçıp neşe içerisinde dolaşan, eğlenceyi seven, şanslı ve hayatı dolu dolu yaşayan imajıyla dikkat çeken birileri varsa bu bireylerin genellikle Yay burcu enerjisini taşıyor olduklarını söyleyebiliriz. devam»

Sana Seni Anlatmak... (Astrolojiyle Kendini Keşfet)
İnsan kendini ne kadar tanıyabilir? Ya da insan kendine doğru aynayı döndürdüğü zaman kendini ne kadar ‘en gerçek’ haliyle görebilir? Peki siz kendinizi ne kadar iyi görebiliyor olduğunuzu hiç düşündünüz mü? Her geçen zaman içerisinde kendinize dair yepyeni ve çoğu zaman da hiç beklemediğiniz şeyleri farkettiğiniz oldu mu? Eminim olmuştur… devam»

Güneş Burcuyla İlgili Kısa Bir Not...
Hepimizin doğduğu bir an vardır ve astroloji de bu an esnasında nasıl bir ‘biz’ oluşacağına dair ipuçlarını sunan derin ve birbirinden değerli kadim bilgilerle doludur. İşte bu anda gökyüzünde Güneş hangi burçta seyahat ediyorsa o bizim Güneş burcumuz olur. devam»