Astrology by Balance

Gökyüzü Fısıltılarında Bu Hafta (23-29 Ekim 2017)
Burada yapacağımız yorumlar gün be gün gökyüzünün durumunu anlatan yorumlardır ve unutulmamalıdır ki kişisel bazda hepimizin üzerindeki etkileri pek tabii farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle yorumları okurken genel yorum çerçevesinde olduklarını unutmayalım ve bireysel haritalarımız üzerindeki etkilerinin de farklılıklar gösterebileceğini bilelim. devam»

Astroloji Danışmanlığı Hakkında
Ben Kimim? Bu dünyadaki yolculuğumun maksadı nedir? Astroloji danışmanlığında ruhsal, psikolojik ve fiziksel olarak en derinlerimize doğru güzel bir yolculuğa çıkıyor olacağız. Bu yolculukta potansiyellerimizi, şanslarımızı, dikkatli olmamız gereken alanlanları ve yönlerimizi göreceğiz. devam»

Dilara Topcan ve Astroloji
Küçüklüğünden beri fazlaca ilgi duyduğu gökyüzü, yıldızlar ve insanı daha yakından tanıma merağı onu erken yaşlarda astrolojiyle buluşturdu. 2014-2017 yılları arası üç sene boyunca Astrolog Öner Döşer’den Temel, Orta ve İleri Seviye Astrololoji derslerini başarıyla tamamlayıp mezuniyet sınavını da başarıyla geçerek diploma almaya hak kazandı. Akabinde Saatler Astrolojisi (Horary Astroloji) üzerine de uzmanlığını tamamladı. devam»