Tam Anlamıyla Sağlığa Dönme Zamanı
Artık yaz ayları yavaş yavaş sona eriyor ve tatil modundan çıkmaya başlıyoruz. Tabii sağlıklı beslenmeye de tüm hızıyla dönme vaktimiz gelmiş bulunuyor! Özellikle yakın zamanda mevsim değişimi de söz konusu olacağından bağışıklık sistemimizi güçlü tutabilmek adına sağlıklı beslenmenin önemi de bildiğiniz gibi çok büyük… devam»

Ertelediklerimize Kavuşalım Mı?
Hayatta en çok neyi erteliyoruz? Kendimizi? Sanırım evet. Yaşadığımız birçok durum/problem genellikle bizi bize döndürmek, bize bizi farkettirmek için gerçekleşmiyor mu? Artık ‘kendini ertelemekten vazgeç’ demiyor mu? devam»

Diyet Yaptığımızı Zannetmek ve Tartıdaki Hüsran
Diyet yaptığımızı zannetmek ve gerçekten diyet yapmak arasında çok ciddi bir fark olduğunu bilmemize rağmen ne yazık ki bu farkı çoğu zaman görmezden gelebiliyoruz. En kötüsü de bu farkın farkında olmayanların da oluşu… devam»

Kilo Kaybetmek İsteyenler Buraya
Yaza az kala sağlıklı bir şekilde kilo kaybetmeye başlamak istiyorsanız şu an için yalnızca ü adıma ihtiyacınız var! Bu üç adımı bile hayatınıza entegre etmeyi başarırsanız, eninde sonunda hedefinize ulaşma şansını yakalayabilirsiniz… devam»

Lezzet Yutana Kadardır... Peki Ya Sonrası?
Ağız tadımıza düşkün oluşumuzdan ötürü diyet yapma konusunda çoğu zaman başarısız olabiliyoruz. Aslında lezzete olan düşkünlüğümüz, süregelen lezzet alışkanlığımız ve lezzet konusundaki sabit fikirliliğimiz sebebiyle işin ‘sağlıklı’ tarafını çoğu zaman devam»

Tatlısız Yapamayanlardan Mısınız?
Yoksa siz de her gününüzü mutlaka tatlandıranlardan mısınız? Tabii ki mecazi anlamda her gününüzü hatta her anınızı tatlandırın ama realitedeki tatlılarla değil tabii... Peki bu tatlısız yapamayan hallerimiz acaba bir alışkanlıktan mı yoksa vücut sistemimizle ilgili bir problemden mi ötürü kaynaklanıyor dersiniz? Ya da her seferinde ruhumuz ve zihnimizin esiri mi oluyoruz yoksa? devam»

Bir Türlü Kilo Veremiyorum
Bu söylemi çevremizden çokça duyarız. Acaba neden kilo veremiyoruz dersiniz? Örneğin pek tabii vücudumuzda olabilecek herhangi bir rahatsızlık (örneğin hipotiroid, diyabet vb.) kilo kaybına engel teşkil edebiliyor. devam»

Kendimize Söylediğimiz Yalanlar
Her gün kendimize türlü türlü yalanlar söylüyoruz ve bu yalanları görmezden geliyoruz ama başka insanların bize yalan söylemesini de bir türlü hazmedemiyoruz… Aslında iyice düşünecek olursak insanın kendine yalan söylemesi ve kendini kandırması kendine olan güvenini devam»

Kimler Kilo Kaybediyor?
Aslında herkes kilo kaybedebilecekken neden birçok kişi hala kilo kaybedememekten şikayet etmeye devam ediyor dersiniz? Cevabı çok basit… devam»

Diyet İçin Yepyeni Bir Sayfa Açalım Mı?
2018 senesiyle birlikte diyete başlamaya ne dersiniz? Yaz gelmeden fazlalıklarınızdan rahatça kurtulabilmek adına elinizi çabuk tutup kendinizi fazla sıkmadan keyifli bir diyet sürecine adım atmanız mümkün. devam»