Balance

18 Ağustos 2012 tarihinde kurulan merkezimiz henüz çok yeni olmasına rağmen yeniliklere açık ve adına yakışır bir hale dönüşme çabalarını sürdürüyor…

‘Balance’ yani ‘denge’ kelimesi, aslında merkezimizin esas amacını kısaca özetliyor. Merkezimize adını veren ‘balance’ sözcüğünün seçilme nedeni, hayatta beden, zihin ve ruh dengesini sağlamanın ne denli önemli olduğunun düşünülmesi sonucu ortaya çıkıyor. Burada esas belirtilmek istenen; bu üçlünün aslında bir bütün olduğu ve birbirinden kopuk oluşlarının yaşamda da birçok dengesizliğe neden olabileceği bilinciyle, her daim bu üçlüyü dengede tutmaya çalışmanın gerekliliğidir. Bu nedenle merkezimizde bugüne değin beden, zihin ve ruh üçlüsüyle alakalı olarak seminerlere de yer verilerek, merkezimiz sağlıklı beslenme ve  kişisel gelişim konularını da içinde barındıran çok daha geniş kapsamlı çalışmalara da imza atmıştır.

Merkezimizde beslenme ve diyet danışmanlığının yanısıra yoga derslerine de yer verilmektedir. Tüm bunlara ek olarak masaj uzmanı eşliğinde masaj hizmetimiz de merkezimizde yer almaktadır.

 

Balance Hakkında
‘Balance’ yani ‘denge’ kelimesi aslında merkezimizin esas amacını kısaca özetliyor. Merkezimize adını veren ‘Balance’ sözcüğünün seçilme nedeni, hayatta beden, zihin ve ruh dengesini sağlamanın ne denli önemli olduğunun düşünülmesi sonucu ortaya çıkıyor. Burada esas belirtilmek istenen; bu üçlünün aslında bir bütün olduğu ve birbirinden kopuk oluşlarının yaşamda da birçok dengesizliğe neden olabileceği bilinciyle her daim bu üçlüyü dengede tutmaya çalışmanın gerekliliğidir. Bu noktadan yola çıkarak şu an merkezimizde bedensel sağlığımız için sunduğumuz beslenme ve diyet danışmanlığının yanısıra ruhsal anlamda kendimizi keşfedebilmemiz ve yaşam yolculuğumuzu bir nebze de olsa anlayabilmemiz adına astroloji danışmanlığı hizmeti de sunulmaktadır. devam»